05424057110
Para Birimi Seçimi

 2019 yılında kurulan YCL AYAKKABI, kadın ve erkek ayakkabı üzerine faaliyet göstermektedir. Ürün gamında bot, çizme, topuklu ayakkabı, günlük ayakkabı, sneakers, sandalet ve terlik çeşitleri yer almaktadır. 

Sosyal medyada başlayan yolculuğumuz 2021 mart ayından itibaren, sosyal medyaya ek olarak, Karaman’da fiziksel mağaza ve online alışveriş sitesiyle devam edecektir.  


Fiziksel mağazamızda güler yüzlü personelimizin danışmanlığında alışveriş yaparken, online mağazamızda titizlikle planlanmış web sitesinin sunduğu kolaylığın keyfini sürebilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarıma sahip e-ticaret sitemizde hızla sipariş verilebilir. Yüksek ödeme güvenliği sayesinde kredi kartı bilgileri koruma altındadır.MİSYONUMUZ


Müşteri en önemli değerimizdir prensibinden hareketle kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar sunarak memnuniyeti en üst seviyeye çıkartarak, teknoloji ile tecrübenin birleştiği bir kurum oluşturmak ve sürekli iyileştirmeler ile kendini geliştirmek, her zaman en iyisini başarmaktır.VİZYONUMUZ


Doğaya saygılı örnek bir kurum olma gayreti ile, sahip olduğumuz değerler ışığında, ülkemiz çapında, ayakkabı sektöründe ismimizi güvenilir bir firma olarak duyurmak öncelikli vizyonlarımızdandır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.